FreeFlight

FreeFlight 1.01

Symulator lotu 3D w komórce!

FreeFlight to darmowy symulator , pozwalajacy sterować różnymi modelami samolotów. Choć to gra Java na komórkę, dysponuje ona grafiką 3D. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Proste sterowanie
  • Tryb nauki
  • Wybór wielu samolotów

Wady

  • Może szybko się znudzić
  • Mocno zwalnia na słabszych telefonach
Więcej

Niezły
6

FreeFlight to darmowy symulator , pozwalajacy sterować różnymi modelami samolotów. Choć to gra Java na komórkę, dysponuje ona grafiką 3D.

FreeFlight to realistyczny, na ile to możliwe do oddania w komórce, symulator lotu. Gra posiada trójwymiarową grafikę. Jak na możliwości telefonów obsługujących technologię Java, animacje 3D robią wrażenie. Zarówno samoloty jak i krajobrazy oglądane z lotu ptaka wyglądają realistycznie. Co prawda daleko im do jakości tekstur w dzisiejszych grach komputerowych, ale i tak jesteśmy pod wrażeniem.

We FreeFlight jest dość łatwo posiąść umiejętności pilota. Gra dysponuje bowiem pomocnym samouczkiem. FreeFlight sadza nas w fotelu pilota wielu ciekawych samolotów: Cessna C172, Pitts S2 Special, P-51 Mustang lub F-16 Falcon. Jedyną jej poważną wadą jest to, że na wolniejszych telefonach potrafi wyraźnie zwalniać.

FreeFlight nie jest najlepszym na świecie symulatorem lotu na telefony Java, ale można pobrać go za darmo i zapewni kilka chwil podniebnej zabawy. Pozwoli skutecznie zabijać czas.

FreeFlight

Download

FreeFlight 1.01